top of page

МЕБЛІ ДЛЯ СПАЛЕНЬ НА ЗАМОВЛЕННЯ

Корпус ДСП-18мм

Свісс Кроно

Egger

Kronospan

Фурнітура Blum, Reys

ЛІЖКА НА ЗАМОВЛЕННЯ

Основні критерії вибору ліжка

 

Якість відпочинку позначається на продуктивності і самопочуття людини. На наш сон величезне значення надає ліжко, її зручність, параметри і практичність. Якщо щоранку ви прокидаєтесь в розбитому стані, з відчуттям, неначе по вам проїхав паровоз, варто задуматись про покупку нового місця для сну. Купити ліжко в Києві просто, а от вибрати відповідну модель, яка зробить ваш сон комфортним і здоровим, досить складно. При виборі цього незамінного супутника спокою і відпочинку слід враховувати кілька основних нюансів, які характеризують виріб.

  1. Матеріали.

При виборі матеріалу з якого виготовлено ​​ліжко, найкраще віддавати перевагу натуральному дереву. Це екологічно чистий матеріал, отже, безпечний для здоров'я. Дерево - міцний і надійний матеріал, який прослужить вам не один рік, забезпечуючи спокійний і глибокий сон. Якщо натуральний масив - це дорого для сімейного бюджету, чудовою альтернативою стане виріб з ламінату. Крім того, в Києві ви можете зустріти оригінальні моделі, з кованими елементами, які додають загальному інтер'єру антикварний образ.

  1. Розміри.

За розмірами ліжка розрізняються:

  • односпальні, ширина спального місця складає від 70 до 100 см;

  • полуторні, ширина спального місця складає від 100 до 140 см;

  • двоспальні, ширина спального місця складає від 140 см. Універсальним розміром вважається 160 на 200 см.

  1. Рама.

До пристрою рами необхідно придивитися особливо ретельно. Надійність ліжка безпосередньо залежить від кількості що з'єднують царги елементів. Якщо рама складається з декількох незначних з'єднань, таке ложе під вагою тіла, дуже швидко прийде в непридатність. Вибирайте ліжко, де кріплення здійснене за допомогою декількох металевих або дерев'яних елементів, які дозволяють рівномірно розподілити навантаження. Ціни в цьому випадку будуть трохи дорожче, але зате виріб прослужить вам довгі роки.

  1. Матрац.

Багато компаній на Україні пропонують ліжка в комплекті з матрацом. Цей компонент є невід'ємною частиною комфортного відпочинку. Якщо матрац не входить в комплект, то на його покупку не варто економити. Ціна тут відіграє не найважливішу роль, в іншому випадку, навіть найзручніша ліжко не принесе вам ніякого задоволення.

  1. Розрізняють два види конструкції каркаса. У першому випадку бічні панелі прикріплюються до опорних спинок, які знаходяться в головах і ізножья. Другий варіант - це 4 з'єднаних панелі. В останньому випадку опорних спинок може взагалі не бути або бути присутнім тільки узголів'я. Ці два варіанти однаково надійні і міцні. За функціональним призначенням розрізняють вироби з підйомним механізмом або з ящиками. При виборі моделі по конструкції і функціональності варто керуватися тільки особистими симпатіями і загальним інтер'єром спальні.

Ліжка в Києві представлені широким асортиментом, що дозволяє вибрати спальне місце, яке відповідає вашим уявленням про комфортний і здоровий сон.

СПАЛЬНІ ДИЗАЙНЕРСЬКІ ФОТО

НАШІ РОБОТИ

МЕБЛІ ДЛЯ СПАЛЕНЬ ФОТО

bottom of page