ШАФИ-КУПЕ

 

РОЗСУВНІ СИСТЕМИ Starke

Starke – розсувні система, яка підкорила мільйони покупців. У чому ж секрет її успіху? Довіра споживачів можна завоювати лише щоденною наполегливою боротьбою за якість власної продукції. Дана торгова марка, таких сьогодні небагато, пропонує міцний профіль і надійні роликові механізми, що забезпечують плавність і безшумність ходу дверей, за цінами економ класу. Крім того, експериментально доведено, що розсувні системи Штарке в побутових умовах бездоганно функціонують більше 10 років.

 

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Фурнітура

більше 50 додаткових елементів (хром штанга, мікроліфт, пантограф, кошики, вішалки для штанів, краваток ...)

Розміри шаф, відстань полиць

за бажанням клієнта, (стандарт відсутній) Терміни мінімальні 10-15 днів. Повний спектр послуг (завмір, розрахунок, доставка на об'єкт, монтаж). Повний розрахунок, після монтажу виробу. Гарантійне і після гарантійне обслуговування.

Розсувна система Starke

ширина до 1500мм, 25 років служби, більше 20 кольорів профілю, доводчики до дверей за бажанням клієнта, 4 види профілю, потовщені стінки.

встановлюються на направляючі повного висування, телескопічні, на підшипниках (10 років служби) дно шухляд з ДВП, при бажанні з ДСП 10-18мм.

Шухляди

Материали: ДСП-18мм, 36мм.

євростандарту КRONO, КRONOSPAN, EGGER (70 варіантів кольору), кромка товщиною 1-2мм.

Монтаж шафи

Наповнення фасадів

відбувається швидко за допомогою однієї викрутки, використовуємо Австрійську фурнітуру: рафікс, яка витримує навантаження більше 30 кг.

ДСП-10мм, ротанг, бамбук, дзеркало,піскоструй, Лакобель, фотодрук, ...