top of page

ШАФИ-КУПЕ

 

РОЗСУВНІ СИСТЕМИ Starke

Starke – розсувні система, яка підкорила мільйони покупців. У чому ж секрет її успіху? Довіра споживачів можна завоювати лише щоденною наполегливою боротьбою за якість власної продукції. Дана торгова марка, таких сьогодні небагато, пропонує міцний профіль і надійні роликові механізми, що забезпечують плавність і безшумність ходу дверей, за цінами економ класу. Крім того, експериментально доведено, що розсувні системи Штарке в побутових умовах бездоганно функціонують більше 10 років.

Anchor 1

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Фурнітура

більше 50 додаткових елементів (хром штанга, мікроліфт, пантограф, кошики, вішалки для штанів, краваток ...)

Розміри шаф, відстань полиць

за бажанням клієнта, (стандарт відсутній) Терміни мінімальні 10-15 днів. Повний спектр послуг (завмір, розрахунок, доставка на об'єкт, монтаж). Повний розрахунок, після монтажу виробу. Гарантійне і після гарантійне обслуговування.

Розсувна система Starke

ширина до 1500мм, 25 років служби, більше 20 кольорів профілю, доводчики до дверей за бажанням клієнта, 4 види профілю, потовщені стінки.

встановлюються на направляючі повного висування, телескопічні, на підшипниках (10 років служби) дно шухляд з ДВП, при бажанні з ДСП 10-18мм.

Шухляди

Материали: ДСП-18мм, 36мм.

євростандарту КRONO, КRONOSPAN, EGGER (70 варіантів кольору), кромка товщиною 1-2мм.

Монтаж шафи

Наповнення фасадів

відбувається швидко за допомогою однієї викрутки, використовуємо Австрійську фурнітуру: рафікс, яка витримує навантаження більше 30 кг.

ДСП-10мм, ротанг, бамбук, дзеркало,піскоструй, Лакобель, фотодрук, ...

bottom of page