top of page

ДИТЯЧІ

Корпус ДСП-18мм

Свісс Кроно

Egger

Kronospan

Фурнітура Blum, Reys

Меблі для дитячої кімнати

 

На сучасному ринку представлена ​​величезна кількість різноманітних меблів. При цьому в різних компаніях проводиться різна цінова політика. Наша компанія Комфорт, пропонує меблі для дитячої кімнати відмінної якості, виготовлену відповідно до законодавчо затверджених нормативів. Дуже непросто вибрати якісні меблі для дитячої кімнати. Перед тим, як прийняти остаточне рішення, подивіться, чи відповідає обраний гарнітур основним вимогам. Меблі для діток повинні бути:

  • Безпечні (відсутність гострих кутів, скла, надійна збірка);

  • Екологічні (меблі не повинні виділяти шкідливі токсини в навколишнє повітря);

  • Надійні. Найчастіше діти люблять пустувати, тому якщо меблі зібрані неякісно, ​​деталі можуть відвалитися і поранити дитину;

  • Красиві. Дитина повинна зростати і пізнавати світ з кращого його боку, тому дуже важливо, щоб в повсякденному житті його оточували красиві речі.

Кожен батько, який дбає про свою дитину прагне вибрати для свого чада все максимально гарне, якісне, створити затишні та комфортні умови. Тому меблі для дитячої вибирають особливо ретельно, не завжди звертаючи увагу на ціни. Діти - наше майбутнє, на них економити не можна. Однак в нашій компанії ви зможете придбати якісні меблі за доступною ціною.

МЕБЛІ В ДИТЯЧУ КІМНАТУ ФОТО

 

НАШІ РОБОТИ

ДИТЯЧІ НА ЗАМОВЛЕННЯ ФОТО

bottom of page