top of page

Дизайнерські кухні з акриловими МДФ фасадами

2018-10-09.jpg

 

MDF плити від компанії REHAU, з високоглянцевим і матовим покриттям з можливістю лазерного кромкування.
 

Колекція Rauvisio Brilliant - це плита MDF, з наклеєним з двох сторін акриловим пластиком товщиною 0,7 мм з ідеально гладкою поверхнею, стійкою до вицвітання.
 

Колекція Rauvisio Сrystal - плита MDF з полімерним стеклоламінатом товщиною 2 мм з двох сторін. Після лазерного кромкування можливий варіант зняття фаски під кутом 45 градусів, що підкреслює імітацію скла з матовим або глянцевим ефектом.

Кухня з МДФ суперматовими «Soft-touch» фасадами

 

Новинка на ринку плівок ПВХ виконана із застосуванням технології Soft-touch - це унікальне прогумоване, еластичне покриття. У перекладі Soft-touch означає «м'яка на дотик», і на відміну від традиційної матовою плівки створює приємну бархатисту поверхню, при торканні до якої рука ковзає, а на покритті не залишаються відбитки пальців.

 

Покриття стійке до впливу високих температур, хімічних компонентів, спирту.
На поверхні не залишаються подряпини, завдяки стійкості до пошкоджень.
Ударостійкість суперматових фасадів перевищує цей показник у глянцевих аналогів.
Суперматовая плівка Soft-touch можлива в різних відтінках, що дозволяє підібрати меблі для будь-якого інтер'єру.

 

Під впливом ультрафіолетових променів поверхня не вицвітає.
Варто відзначити високу якість супематових декорів ПВХ із застосуванням технології Софт тач. Особливість плит з прогумованим покриттям обумовлено не тільки презентабельним зовнішнім виглядом, але і високим рівнем міцності, стійкості до вигоряння і дрібних пошкоджень поверхні.

bottom of page