top of page

Дизайнерські кухні з фарбованими МДФ фасадами

 

Фарбування МДФ складається з наступних етапів роботи:

 

Виготовка МДФ - включає в себе шліфування поверхні та зашпатлевиваніе навіть найдрібніших дефектів до повного вирівнювання, особливо якщо присутні стики або фасад гнутий.

Нанесення грунту-пороізолянта - ізолянтом добре всмоктується в пухкі ділянки МДФ, виключаючи в подальшому ймовірність просідання фарби. Проміжна шліфування.

Нанесення поліуретанового грунту (від 1 до 3-х шарів) - при необхідності грунт також колеруется під колір фарби що в подальшому створює додатковий захист.

Нанесення поліуретанової фарби в 2 шари. При необхідності наносяться додаткові ефекти.

Нанесення поліуретанового лаку - може бути з різним ступенем блиску: матовий, шовковисто-матовий, напівматовий, глянцевий, високоглянсовий.

Полірування вироби - необхідна при глянсовою і високоглянцевий фарбування.

Переваги фарбованих меблевих фасадів:

 

  фарбована поверхня не відшаровується і не жолобиться;

  -фасади з фарбованої поверхнею менш схильні до механічних пошкоджень;

  -меблеві фасади, фарбовані акрилом і покриті лаком, не розбухають у вологих приміщеннях;

  -будучи розташовані навіть під прямими сонячними променями, фарбовані фасади не вигоряють; фарбовані фасади не виділяють шкідливих для здоров'я речовин та повністю екологічно безпечні.

 

Щоб фарбовані меблеві фасади служили довго, рекомендується лише дотримуватися елементарних вимог: проводити чистку і прибирання тільки спеціально призначеними для цих цілей речовинами, не проливати на поверхню хімічні розчинники

bottom of page