top of page

ПЕРЕВАГИ НАШИХ МЕБЛІВ

ВИСОКОТОЧНИЙ РОЗПИЛ

 

Німецька якість!

 

Ваші майбутні меблі, беруть початок на виробництві з автоматизованого пильного центру німецької фірми HOLZMA, яка є визнаним лідером на ринку технологій порізки плит. Продукцію цієї компанії використовують найвідоміші світові виробники меблів.

 

Висока швидкість різання і новітні технології - основні переваги компанії HOLZMA. Пильний центр HOLZMA призначений для автоматичної точної порізки облицьованих і необлицьованих плит з дерев'яних або древостружкових матеріалів - ДСП, МДФ, в тому числі, облицьованих ламінатом. Завдяки повній автоматизації процесу обробки людський фактор зведений до мінімуму, що гарантує точність розпилу і відсутність браку.Використовуючи обладнання подібного класу ми забезпечуємо неперевершену точність і європейську якість порізки. Тепер ви можете бути впевнені в якості меблів, створеної із застосуванням кращих європейських технологій.

 

ПОКЛЕЙКА КРОМКИ В ЄВРОПЕЙСЬКОМУ ФОРМАТІ

 

Використовуючи нові моделі німецького обладнання, які входять до складу групи «Homag Group», ми отримуємо поклейку меблевих заготовок фабричного європейської якості. Автоматичне видалення сколів і сходинок від підрізної пилки перед приклеюванням кромки, дозволяє поліпшити якість поклейки і відповідно кінцевий виготовлений продукт. Завдяки професійним станкам, можна забезпечити мінімальний клейовий шов з оптимальною якістю.

 

КРОМКУВАННЯ ПВХ ПУР КЛЕЄМ

 

ТОЧНІСТЬ ПРИСАДКИ

 

Фахівці знають, як важлива точність присадки для якості складання меблів. Сучасне високотехнологічне обладнання дозволяє отримати присадочні отвори точно заданих розмірів без сколів. Для свердління отворів ми використовуємо свердлильно-присадочний верстат з ЧПУ WEEKE BHX 050 (виробництво Німеччина HOMAG), який забезпечує точність свердління до 0.1 мм без сколів, з високою продуктивністю, і найголовніше будь-якої складності.

 

ПРОФЕСІЙНИЙ ІНСТРУМЕНТ

 

Хороший інструмент - це якість роботи і її швидкість, а рівень професіонала можна визначити по тому, яким інструментом він працює Набір інструменту в умілих руках стає засобом, при якому будь-яка установка меблів полегшується на стільки, що перетворюється майже в насолоду при виконанні робіт. Важко повірити, але на сьогоднішній день один збирач меблів, озброєний високо-технологічним набором інструменту, робить те, що раніше ледве вдавалося і бригаді майстрів.

 

Особливо популярний акумуляторний шуруповерт, який позбавив збирача від важкої і нудної ручної роботи, а з сучасним вимірювальним інструментом монтаж меблів став точніше і якісніше. У складних модульних системах якісна збірка меблів не можлива без застосування спеціалізованого інструменту. Для виконання робіт з монтажу, навішування, підгонці меблів застосовуються: акумуляторний інструмент, електроінструмент, вимірювальний інструмент, ручний інструмент.

 
bottom of page