top of page

КУХНІ

 

НАПОВНЕННЯ КУХОННИХ ШАФ
Дуже важливу роль в сучасних кухнях грає наповнення і внутрішні елементи кухонних шаф.

СУЧАСНА КУХОННА ФУРНІТУРА ВІД БЛЮМ

 

Майбутнє вже настало ...

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Розміри

Ми не прив'язані до розмірів 45 см, 60 см або будь-якого іншого розміру. Ми «вписуємо» кухню в Ваш інтер'єр. І також важливо, глубину нижніх шухляд ми робимо 500мм а не 450 як більшість виробників

Обладнання

Все обладнання нове і виготовлено в Німеччині. Це дозволяє дуже якісно обробляти матеріали і точно витримувати розміри.

Корпуси кухонь

виробляються з ламінованого ДСП1-2 класу, товщиною 18 мм (багато виробників застосовують ДСП з покриттям меламіну товщиною 16 мм). Тільки ДСП такого класу визнано придатним для експлуатації в усіх розвинених країнах і є безпечним для здоров'я людини. Колір корпусу - понад 100 варіантів.

Дно в шухлядах

з ДСП (багато, для здешевлення, застосовують ДВП). В чому різниця? витримує навантаження до 30кг (дно не прогнеться і не провалиться).

Цоколь

 Фасади

закриває нижню частину корпусу кухні. Існують цоколі з ДСП, пластику й алюмінію. Цоколь з ДСП з часом розбухає від води. Ми застосовує алюмінієвий цоколь або пластиковий цоколь Sсilm, який не боїться вологи і до того ж має ущільнювач, що захищає від попадання води і бруду.

Ми рекомендуємо фарбований МДФ. Будь-який колір на вибір. Дуже красиво і практично. Але Ви можете вибрати будь-який з матеріалів: шпон, дерево, акріл, пластик, дсп...

Стільниця

У кухнях використовуються стільниці зі штучного каменю чи, при необхідності, з постформінгу. Але і в цьому випадку стільниці мають спеціальну обрезинену гумову виїмку, яка перешкоджає попаданню вологи в незахищені секції кухні, а всі місця стиків ретельно герметизуються.
Ми кромкуємо стільниці навіть з невидимого боку. Застосовуємо ударостійку ПВХ кромку (Rehau або Hranipex)

Ми рекомендує фурнітуру Blum, GTV, Hafele.Від завіс залежить, наскільки широко будуть відкриватися дверки, від їх якості-чи будуть вони з часом розхитуватися і скрипіти.На удари при закриванні дверей припадає близько чверті всіх механічних пошкоджень кухні. Щоб уберегти кухню від руйнування, застосовуємо дотягувачі.,які плавно сповільнюють рух фасадів і повністю гасять удар, абсолютно безшумно закриваючи їх.

Внутрішнє наповнення

Інновації

Робота конструктора

Ми оперативно впроваджуємо новинки. AVENTOS, TIP-ON, SERVO-DRIVE ... Це досить складні механізми, які при невмілому монтажі не будуть ефективно працювати.

Перед тим, як Ваш дизайн-проект потрапляє на виробництво, на нього повністю виготовляється конструкторська документація. Як будуть відкриватися дверцята, чи не будуть заважати ручки, чи витримає механізм допустиме навантаження, чи зручний доступ в ту чи іншу секцію ... Ці та ще сотні інших нюансів кожен день вирішують наші конструктора. Вам залишається тільки насолоджуватися кухнею.

Комплексний підхід

За бажанням замовника, передбачена комплектація кухонними аксесуарами: кошики, сушки, релінги, висувні корзини Kargo, тощо...

Монтаж

Якість досягається також за рахунок роботи добре навчених фахівців. Наші монтажники мають великий досвід роботи, при необхідності можуть дати консультацію. Працюють швидко, тихо і прибирають після себе :)

Гарантія

Ми впевнені у високій якості, надійності і довговічності наших виробів, надаємо гарантію.

І, крім усього іншого

З однакових матеріалів майстер і аматор можуть зробити абсолютно різні продукти. У нас - злагоджена команда фахівців і прекрасне обладнання.
Ми знаємо, як перетворити повсякденну роботу на кухні в задоволення!

 

Тепер Ви знаєте, чим відрізняються наші кухні і зможете зробити правильний вибір.

bottom of page